Про нас

Всеукраїнський благодійний інтернет-проект “Країна добрих справ”

Вітаємо!

Хочемо трохи розповісти тобі про наш проект та країну де ми живимо – Країну Добрих Справ.

Вона зовсім маленька, але там живуть люди з великими серцями. Вони ніколи не залишать в біді і в будь-який момент протягнуть руку допомоги тому, хто цього потребує. Тут ніхто не може просто сидіти і спостерігати, як страждають інші, особливо малюки. Адже дитинство — найказковіша пора в житті людини і ніякі обставини не повинні змінити це. У цій Країні впевнені, що можна робити світ трохи світлішим, допомагаючи діткам. Тому жителі передають подарунки малятам у найвіддаленіші куточки Країни. Часто особисто відвідують своїх маленьких друзів в дитячих будинках, а також влаштовують веселі свята, щоб кожен маленький житель цього світу відчув себе потрібним.

Найгірше для жителів Країни Добрих Справ — коли діти хворіють. Вони вважають, що так бути не повинно і завжди щосили намагаються допомогти їм швидше одужати: оплачують дороге лікування, допомагають з потрібними ліками і навіть відвідують у лікарні. Як же радіють дітки останньому! Лікарняна атмосфера здається не такою сірою і одноманітною, коли до тебе приходять старі друзі і влаштовують міні-свято.

Вони допомагають і цілим родинам, відправляючи посилочки з подарунками і необхідними речами. Якщо в сім’ї багато дітей або ж вони просто потребують допомоги, дорослі просто пишуть в Країну Добрих Справ, знаючи, що там їм не відмовлять.

Тут немає місця для політики і всього, що з цим пов’язано. Тут ніхто не шукає слави і обговорень. Просто всі роблять добрі справи і отримують від цього задоволення.

Ти скажеш: «Так не буває! Або Країна — ілюзія, або ж її жителям просто потрібно щось взамін!». І, так, твої думки правильні. Вони дійсно беруть плату за свою допомогу. Тільки вона не матеріальна, а складає всього лише посмішки вдячних діточок і дорослих. Це і є та нагорода, яка дає сили і натхнення рухатися вперед і здійснювати мрії багатьох. Країна Добрих Справ — дуже відома, її жителів люблять і завжди чекають в гості.

Знаєш, ти теж можеш приєднатися до жителів Країни і допомогти їм робити ще більше добрих справ! Звичайно ж, кількість дитячих посмішок у такому випадку збільшиться. Маленька нагорода — пам’ятаєш, так?

Варто додати, що люди в Країні також дуже чесні і відповідальні. Тому ти особисто зможеш переконатися в тому, що твої подарунки були доставлені в потрібні руки, а посмішки-нагороди побачиш в фотозвіті. Пам’ятай, що Добро завжди повертається. То чому б не множити його знову і знову, з кожним днем ​​все більше і більше розширюючи межі Країни Добрих Справ?