ДОПОМОЖЕМО ДІВЧИНЦІ!!! Допоможемо Ілоночці стати повноцінною! Дитина чекає нашої допомоги! Чекає і вірить, що вона прийде! Ілоночка Лук’янова народилася 25.12.2013 р

ДОПОМОЖЕМО ДІВЧИНЦІ!!! Допоможемо Ілоночці стати повноцінною! Дитина чекає нашої допомоги! Чекає і вірить, що вона прийде!

Мовчазно і покірно СТРАЖДАЮТЬ ХВОРІ ДІТИ! Вони не скаржаться на долю, не питають «за що». Вони просто терплять і дивляться на дорослих очима, ПОВНИМИ БОЛЮ І НАДІЇ!

Ілоночка Лук’янова народилася 25.12.2013 р

У дівчинки екстрофія сечового міхура — це вроджений рідкісний і дуже складний порок розвитку сечового міхура і всієї сечостатевої системи, при якому сечовий міхур виявляється не всередині, а зовні.

Ілоночка друга дитина в сім’ї, у неї є старша сестричка і вона здорова!

У МАЛЯТИ ОДНА МРІЯ — БУТИ, ЯК ВСІ І ЯК ЇЇ СЕСТРИЧКА!

Коли Ілона народилася, лікарі не змогли відразу визначити стать дитини, лише після результату аналізу ДНК на визначення статі дізналися, що це дівчинка.

Маму з дитиною поклали у відділення патології новонароджених та цілий місяць кололи антибіотики, не знаючи, що робити.

Батьки зверталися в усі клініки. У підсумку, Ілоні в Сербії було зроблено за 3 роки п’ять втручань з реконструкції екстрофія і усунення рефлюксу (зворотна занедбаність сечі в нирки).

Тепер дівчинці потрібна наступна операція, яка дасть надію на те, що дівчинка зніме памперс назавжди і в майбутньому зможе жити без памперсів, бути щасливою дівчиною … жінкою і народити діточок … Ілоночку погодилася взяти клініка Грейт Ормонд Стріт в Лондоні.

Сума операції 60000 фунтів — це 79458 $, з них зібрано 3 192 $. Родині поодинці зібрати дану суму не під силу, батьки просять допомоги !!!

Лікування необхідно сплатити якомога швидше !!!

Подаруємо крихіткі Ілоночці ВСІ РАЗОМ здорове дитинство і щасливе повноцінне життя !!!

БУДЕМО ВДЯЧНІ і ЩАСЛИВІ БУДЬ-ЯКІЙ СУМІ! РАЗОМ МИ СИЛА!

Тел мами Ілонки — 093 893 56 18 Ірина

Дякуємо Всім добрим серцям!

-колектив інтернет-проекту «Країна добрих справ» —

Комментарии закрыты.