ДОПОМОЖЕМО НАСТУСІ КОСТОМАРОВОЇ!!!

Хвороба дитини — це найстрашніше в житті мами…

Це страх, темнота, біль і безпорадність. Це така біль, яка стискає серце болючіше день за днем… «Потрібно лікувати», — кажуть лікарі… «Змирися» — кажуть бабусі біля під’їзду… «Немає грошей», — говорить держава…

І тільки мама каже: «Тримайся, ти моє сонечко, моє щастя, ти обов’язково одужаєш, я для цього зроблю все!»

У мами Костомарової Настусі є одна заповітна мрія – врятувати свою дівчинку. Тяжка хвороба забрала у неї дитинство, з 2-х років вона майже не виходить з лікарень. Дівчинка була 5 разів прооперована через втрату слуху. Спочатку Настя перестала чути навколишній світ, а тепер і бачить дуже слабо. Останні два роки дівчинці продовжують життя дуже дорогі уколи Зарсио (1 укол коштує близько 930 гривень), які треба робити 3 рази на тиждень. Без них її б давно не стало. У крові дитини зовсім немає сегментоядерних нейтрофілів, вони могли б захистити організм від вірусів, бактерій і грибів. Її кістковий мозок не працює, тому будь-яка інфекція для неї смертельно небезпечна. Більшу частину свого життя вона проводить у відділенні гематології на вул. Космічної в м. Дніпрі, де за допомогою сильних антибіотиків лікарі виводять її з кризового стану.

У 2017 році Насті був встановлений діагноз — індукований мієлодиспластичний синдром, хвороба, при якій падають всі показники крові. Чим викликана ця хвороба в Україні встановити не можуть (були батьки і в Києві в клініці«ОХМАТДИТ»), у дітей такої хвороби практично не буває, тому немає і специфічного лікування.

Точне обстеження для встановлення необхідного лікування Насті можуть провести в Туреччині (там дешевше), на яке необхідно зібрати 10 тисяч доларів. Для батьків це просто космічні гроші!

Дорогі наші чарівники та феї, ДОПОМОЖІТЬ і ПІДТРИМАЙТЕ НАСТУСЮ, не можна зупинятися! Не можна здаватися! Саме зараз, саме в цю хвилину кожен з Вас творить справжнє диво! Допоможемо Настюші разом! Допоможемо мамі вгамувати біль!!! Давайте в черговий раз доведемо, що дива існують і їх творять звичайні люди!

Тел мами Настусі — Тетяна Віталіївна тел: 098 095 3330

Величезне Всім СПАСИБІ!

-Колектив інтернет-проекту «Країна добрих справ»-

Комментарии закрыты.