СИТЯК ОРЕСТ — ТЕРМІНОВО!

ПРОСИМО ДОПОМОГИ У ВСІХ!

ДОПОМОЖЕМО ТЯЖКОХВОРОМУ ХЛОПЧИКОВІ ПОБОРОТИ СИЛЬНОГО І БЕЗЖАЛЬНОГО ВОРОГА!

Хвороба не вибирає… Вона вривається в наше життя «без попередження», перевертаючи все з ніг на голову, чітко розділяючи на «до» і «після», руйнуючи всі плани, вселяючи страх і відчай… І їй абсолютно не важливо — хто ти, яка ти, і чи є у тебе сили і можливості, щоб їй протистояти… Так не повинно бути… Допоможіть не втратити час. Ситяк Орестик, довгоочікувана дитина, з’явився на світ 19.09.2017 року.

Малюк переніс страшну гіпоксію — це кисневе голодування, як результат, важке пошкодження ЦНС, гіпоксично-ішемічне ураження цнс, тетрапарез лівобічний, парез Ерба, симптоматична епілепсія, у нього було фракційне розтягування шиї, малюк 10 днів лежав на витяжці.

Врятувати хлопчика погодилася Китайська клініка м. Юньчен , але рахунок, який вони виставили, непосильний для сім’ї!!!

На три місяці потрібно 11838 тис. дол., а таких курсів потрібно шість.

Для дитини це єдиний шанс!!!

Маленький Орестик, який за своє коротке життя крім болю нічого більше не відчував, потребує Вашої дороги! Будь-ласка, розкажіть про хлопчика своїм друзям. Якщо нас буде багато, і якщо ми будемо дружною командою, готовою прийти на допомогу, підтримати, в тому числі і морально, добрими словами, ми зможемо створити ЧУДО! Адже щоб врятувати чиєсь життя, достатньо буває ОДНІЄЇ участі, головне не пройти повз! Пам’ятайте, що будь-яка, навіть найменша допомога – безцінна!

Тел мами Ореста — Аліна 0671997044

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВСІМ, ХТО ДОПОМАГАЄ!

-Колектив інтернет-проекту «Країна добрих справ»-

Комментарии закрыты.