Раздел: Термінова допомога

ДОПОМОЖЕМО НАСТУСІ КОСТОМАРОВОЇ!!!

Хвороба дитини — це найстрашніше в житті мами…

Це страх, темнота, біль і безпорадність. Це така біль, яка стискає серце болючіше день за днем… «Потрібно лікувати», — кажуть лікарі… «Змирися» — кажуть бабусі біля під’їзду… «Немає грошей», — говорить держава…

І тільки мама каже: «Тримайся, ти моє сонечко, моє щастя, ти обов’язково одужаєш, я для цього зроблю все!

Детальніше

СИТЯК ОРЕСТ — ТЕРМІНОВО!

ДОПОМОЖЕМО ТЯЖКОХВОРОМУ ХЛОПЧИКОВІ ПОБОРОТИ СИЛЬНОГО І БЕЗЖАЛЬНОГО ВОРОГА! Малюк переніс страшну гіпоксію — це кисневе голодування, як результат, важке пошкодження ЦНС, гіпоксично-ішемічне ураження цнс, тетрапарез лівобічний, парез Ерба, симптоматична епілепсія, у нього було фракційне розтягування шиї, малюк 10 днів лежав на витяжці.

Детальніше

МИ НЕ В СИЛАХ ЗМІНИТИ багато … АЛЕ В НАШИХ СИЛАХ ВРЯТУВАТИ крихітне ЖИТТЯ шестимісячній дівчинці !!

МИ НЕ В СИЛАХ ЗМІНИТИ багато … АЛЕ В НАШИХ СИЛАХ ВРЯТУВАТИ крихітне ЖИТТЯ шестимісячній дівчинці !!

З болем і відчаєм звернулася до нас з проханням про допомогу мама шестимісячної дівчинки — Каті Юрченко. Малятко довгоочікувана шоста дитинка в сім’ї. На жаль, так сталося, що Катюша народилася з патологією — атрезія жовчовивідних шляхів (вроджена вада розвитку). Сформований цироз печінки і спленомегалія на даний момент загрожують життю дитини!

Детальніше

ДОПОМОЖЕМО ДІВЧИНЦІ!!! Допоможемо Ілоночці стати повноцінною! Дитина чекає нашої допомоги! Чекає і вірить, що вона прийде! Ілоночка Лук’янова народилася 25.12.2013 р

Мовчазно і покірно СТРАЖДАЮТЬ ХВОРІ ДІТИ! Вони не скаржаться на долю, не питають «за що». Вони просто терплять і дивляться на дорослих очима, ПОВНИМИ БОЛЮ І НАДІЇ!

Детальніше